Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #215852

Töökoja meister

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö eesmärgiks on kõrgetasemeline autode teeninduse- ja remonttööde organiseerimine ja läbiviimine, pidades silmas tööde kvaliteeti, tähtaegadest kinnipidamist, kliendisõbralikkust ja orienteeritust probleemide lahendamisele, s.h
- osavõtt autode teeninduse- ja remonttööde organiseerimisest ja läbiviimisest
- otsustamine remonttööde käigus ilmnenud täiendavate tööde vajalikkuse ja teostamise võimalikkuse üle;
- alluvate töötajate töö organiseerimine, kontroll ja kindlustamine töövahenditega;
- vajadusel aktiivse müügi teostamine läbi aktiivse vastuvõtu, vajalike varuosade tellimine või broneerimine jne.

Ootused kandidaadile

- vähemalt kesk - või kesk-eri haridus
- varasem erialane töökogemus
- hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas
- saksa ja/või inglise ning vene keele oskus
- analüüsi ja otsustusvõime
- ausus, täpsus, korrektsus ja kohusetundlikkus
- hea suhtlemisoskus ja julge pealehakkamine
- arvuti kasutamise oskus heal tasemel
- meeskonnatööle orienteeritus

- võimalust anda oma panus autoteeninduse edendamisele Jõhvis
- koolitusi ja enesetäiendamise võimalusi
- konkurentsivõimelist töötasu
- ettevõtte poolseid soodustusi

Lisainfo

Kõik läbi CV keskuse kandideerinud saavad tagasisidet.

Tööpakkumise number
#215852

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. jaanuar 2011
Kuulutus sisestati:
4. jaanuar 2011

AS Silberauto on sõiduautode ja tarbesõidukite müügi- ning hooldusettevõte.
20-aastase autonduskogemusega suurettevõte tegutseb Eesti ja Leedu turul ning on peaesinduseks tuntud kvaliteetbrändidele Mercedes-Benz, Chrysler, Jeep, Dodge ning Mitsubishi.

Uut kolleegi otsime oma Jõhvi esindusse.

Vaata rohkem