Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #291687

Töökoja meister

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Veoautode ja haagiste remondi ja hoolduse vormistamine ja kvaliteedi kontroll
- töökoja töö korraldamine
- olemasolevate kliendisuhete hoidmine
- uute kliendisuhete loomine ning klienditeenenduse tagamine heal tasemel

Ootused kandidaadile

- eesti keele oskus kõnes ja kirjas
- hea vene keele oskus suhtlustasandil
- hea inglise keele oskus suhtlustasandil
- hea arvutikasamise oskus
- vähemalt keskeriharidus
- eelnev töökogemus antud valdkonnas
- täpsus ja kohusetundlikus
- B ja C-kategooria sõidukite juhtimisõiguse olemasolu

Kasuks tuleb:
- loominguline mõtlemine
- pingetaluvus
- kogemus meeskonna töös
- CE-kategooria sõidukite juhtimisõiguse olemasolu
- Automaster-i kasutusoskus

Ettevõte pakub

- huvitavat tööd veokitega stabiilses ettevõttes
- kaasaegseid töötingimusi
- koolitusi
- motiveerivat palgasüsteemi
- arenemisvõimalusi

Tööpakkumise number
#291687

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. detsember 2012
Kuulutus sisestati:
13. november 2012
Lisainfo palga kohta:
Kokkuleppel, tulemustasu

Truck Trading Estonia on asutatud 2003. aasta detsembris. Oleme DAF veoautode ametlik esindaja Eestis. Ettevõte on uus, kuid veoautodega oleme tegelenud alates 1992. aastast. Pakume DAF originaalvaruosi ning teenindame erinevaid veoautosid rakendades „One Stop Shop“ põhimõtet (positiivne lahendus kõigile veoautode ja haagistega seotud probleemidele ühest kohast). DAF Trucks N.V. on Hollandis asuv veoautode tootja, mis kuulub ettevõttele PACCAR Inc. See on üks suuremaid ja edukamaid raskeveokite tootjaid maailmas. PACCARi tooteid müüakse erinevate nimede all, s.h. Kenworth, Peterbilt, Foden ja DAF.

Vaata rohkem