Värsked tööpakkumised

Töökoja meister

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 84232

Tööpakkumise number

84232

Töö kirjeldus

  • töökoja mehaanikute töögraafikute planeerimine ja nende töö järelvalve
  • töökoja töö tagamine (tööriistade, -pinkide jm olemas- ja korrasolu),
  • renditõstukite tehnilise korrasoleku tagamine
  • platvormveoki töö organiseerimine
  • teenindusosakonna arendamine koostöös firma juhtkonnaga

Nõudmised kandidaadile

  • erialase töö kogemus
  • soovitavalt eesti, vene ja inglise keelte oskus
  • arvutioskus (kesktase)
  • tehniline haridus
  • usaldusväärsus, lojaalsus, vastutustundlikkus
  • kasuks tuleb riigisiseste autovedude eest vastutava isiku koolituskursuse lõputunnistus

Ettevõte pakub

  • Stabiilset tööd suures, arenevas rahvusvahelises firmas
  • Motiveerivat ja konkurentsivõimelist palka
  • Sotsiaalseid garantiisid
  • Huvitavat ja dünaamilist tööd
  • Häid töötingimusi uutes ruumides

Lisainfo

Töökoht asub Jüris

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. november 2006
Kuulutus sisestati:
3. november 2006

BT EESTI AS kuulub BT Europe (TOYOTA Grupp) kontserni, mis on maailma juhtiv tõstukite ja laotehnika tootja. Seoses tegevuse laienemisega otsib BT EESTI AS oma meeskonda: