Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #211021

Töökoja meister

CVKeskus.ee klient
Haapsalu
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klientide teenindamine.Sõidukit varuosade ja tarvikute tellimine ,-müük .Alluvate töö organiseerimine.

Ootused kandidaadile

Eeldame kandidaadilt:
Eelnevat töökogemust autovaruosade müüjana või töökoja meistrina.
Erialaseid teadmisi sõidukite tehnilise ehituse kohta.
Organiseerimisvõimet.
Kohusetundlikkust ,ausust ja täpsust.

Ettevõte pakub

-Pakume meeldivat töökeskkonda
-Motiveerivat tulemuspalka.
-Täiendkoolituse võimalusi

Tööpakkumise number
#211021

Asukoht:
Haapsalu
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Alates 11000 €/kuus
Kuulutus aegub:
1. detsember 2010
Kuulutus sisestati:
1. november 2010
Lisainfo palga kohta:
katseajal palk 9000 brutto

Auto&Service OÜ asutati aastal 2003. Firma põhitegevuseks on sõidu ja pakkiauto varuosade müük, remont ja hooldus.

Vaata rohkem