Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58358

Töökoja juhataja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töökoja juhataja ülesandeks on rahvusvahelistele nõuetele vastava autoteeninduse juhtimine.

Vastutusvaldkonda kuuluvad:
* klienditeenindus
* autoteeninduse ja varuosade ostu-müügikeskuse töökorraldus
* autoteeninduse inseneri- ja tootearendus
* töö- ja juhtimisstandardite juurutamine
* tööohutus

Ootused kandidaadile

* kõrgem autotehniline haridus
* praktiline kogemus kaasaegse autoteeninduse juhtimisel
* saksa- või inglise keele valdamine
* juhivõimed
* tööpinge talumine

Ettevõte pakub

* eneseteostusvõimalust uues autokeskuses
* koolitust
* kaasaegset töökeskonda
* tulemuspalka

Lisainfo

Kandideerimiseks palun edastada CV koos palgasooviga

Tööpakkumise number
#58358