Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #322451

Töökoja juhataja

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-Autopargi haldamine
-Autopargi korrashoid
-Varuosade tellimine
-Pidev tehnika välis ja sise puhtuse kontrollimine
-Remonttööde teostamine
-Autode teenindusse viimine,toomine
-Aruandlus

Ootused kandidaadile

-Analüüsi võime
-Konkreetsus
-Tehniline haridus
-Töökogemus
-Algatusvõime
-Täpsus
-Meeskonna juhtimise oskus

Ettevõte pakub

-Meeldivad ja toetavat kollektiivi
-Häid töötingimusi
-Konkurentsivõimelist palka

Lisainfo

Kasuks tuleb C,E kat. lubade olemasolu

Tööpakkumise number
#322451

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. november 2013
Kuulutus sisestati:
9. oktoober 2013

ASV-AUTO OÜ tegeleb rahvusvahelise transpordiga aastast 2003. Firma peamiseks tegevusalaks on rahvusvaheline vedelate pakendamata toiduainete transport. Samuti teostab firma kaubavedusi kardinpoolhaagistega. Peamised veosuunad on Baltikum, Poola, Saksamaa, Holland, Belgia, harvem ka Tsehhi, Slovakkia ning Ungari. Ettevõtte masinaparki kuulub hetkel 12 veokit, millest 10 vastavad EURO5 keskkonna nõuetele.

Vaata rohkem