Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69270

Töökoja juhataja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ettevõtte töökoja ja tehnika igapäevane juhtimine; töökoja personali töö koordineerimine; töökaitse, tööohutuse, tuleohutuse ja ohutusnõuete täitmise tagamine; jäätmekäitluse korraldamine ja keskkonnanõuete täitmise jälgimine ning tagamine; veeremi tehnilise korrashoiu tagamine (sh. remonttööde planeerimine); lepingute täitmise tagamine

Ootused kandidaadile

  • keskeriharidus
  • teadmised tehnilisest hooldeprotsessist
  • varasem töö- ja meeskonnatöökogemus
  • pingetaluvus
  • koostöövalmidus ja hea suhtlemisoskus
  • eesti ja vene keele oskus

Ettevõte pakub

  • eneseteostuse võimalust arenevas ettevõttes
  • huvitavat ja vastutusrikast tööd
  • töötulemustega seotud konkurentsivõimelist tasupaketti
  • tegusat meeskonda

Lisainfo

Töökoht asub TALLINNAS (Mustamäel)

Tööpakkumise number
#69270