Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #179538

Töökindluse ja töökeskkonna peaspetsialist

Firma nimi peidetud
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu tulevase töö ülesanneteks on soojuselektrijaama käidukorralduse auditeerimine, seadmete vigastuste ja väljalülitamiste põhjuste väljaselgitamine ja analüüs. Koostad statistilisi aruandeid ja haldad andmebaase. Vastutad ohutu töökeskkonna loomise eest, organiseerides töötervishoiu ja -ohutuse alast tööd ning juhendades töötajaid töötervishoiu, töö- ja tuleohutuse alal.

Nõudmised kandidaadile

Töö sobib just Sulle, kui:

  • Sul on energeetikaalane või tehniline kõrgharidus
  • tunned inimese, vara ja keskkonna ohutuse tagamise nõudeid ja oled kursis vastavate õigusaktidega
  • Sul on varasem töökogemus energeetikavaldkonnas
  • tunned soojuselektrijaamas kasutatavaid seadmeid ja tehnoloogiaid ning oskad lugeda tehnoloogilisi skeeme
  • oled süsteemse mõtlemisega ja järjepidev
  • oled iseseisev ja algatusvõimeline
  • oled tähelepanelik ja hea analüüsioskusega
  • õpid kiiresti
  • Sulle meeldib töötada nii inimeste, dokumentide kui andmebaasidega
  • valdad eesti ja vene keelt, inglise keele oskus tuleb kasuks

Ettevõte pakub

  • vastutusrikas töö
  • professionaalne ja toetav meeskond
  • võimalus isiklikuks arenguks Eesti Energia kontsernis
  • Eesti Energia spordiklubi tegevused ja Eesti Energia töötajate hüvepakett

Lisainfo

Tahad teada rohkem?
Sinu küsimustele vastab töökindluse peaspetsialist Rein Sillamets telefonil 71 52 209. Vaata lisainfot ka siit: www.iruenergia.ee

Tööpakkumise number
#179538

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
24. juuni 2009
Kuulutus sisestati:
8. juuni 2009

Eesti Energia on integreeritud väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume oma klientidele energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme kõigis kolmes Balti riigis, Soomes ja Jordaanias. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Eesti Energia Iru Elektrijaam on elektri- ja soojusenergia koostootmisjaam, mis varustab soojusega Lasnamäe ja Kesklinna piirkonda ning Maardu linna. Jaam tegutseb alates 1978. aastast ning on praegu suurim soojusenergia tootja Eestis.

Vaata rohkem