Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #272380

Töökeskkonnaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Töötervishoiu- ja tööohutusalase töö korraldamine tütarettevõtetes vastavalt kehtivale seadusandlusele
  • Ettevõtete juhtide nõustamine töö- ja tuleohutuse valdkonnas
  • Tuleohutus- ja töökeskkonnanõuete täitmise monitooring tütarettevõtetes ja parenduste elluviimine
  • Valdkonna aruandlus

Ootused kandidaadile

  • Kõrgharidus
  • Töökogemus töökeskkonnaspetsialistina suuremas tootmisettevõttes
  • Töötervishoiu- ja tööohutusalaste õigusaktide tundmine
  • Sihikindlus, süsteemsus, oskus iseseisvalt töötada
  • Väga hea suhtlemisoskus
  • Autojuhiluba ja auto kasutamise võimalus

  • Vaheldusrikast ja arendavat tööd rahvusvahelises metsatööstuskontsernis

Lisainfo

Eelise annab kõrgharidus töökeskkonna valdkonnas ja eelnev töökogemus puiduettevõtetes.

Tööpakkumise number
#272380