Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #688286
Veebipõhine värbamine
Kaugtöö võimalus

Töökeskkonnaspetsialist

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Tööpakkumine on aegunud!

Veebipõhine värbamine Kaugtöö võimalus

Asukoht: Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 18. veebruar 2021
Kuulutus aegub:20. märts 2021

Töö kirjeldus

  • Töötervishoiu ja tööohutuse õigusaktide uuenemisel ettevõtte juhendite ja dokumentatsiooni ajakohastamine

  • Töökeskkonna riskide hindamine ning vajalike toimingute haldamine

  • Töötajate töökeskkonnaalane juhendamine, sisekoolituste tegemine, ohutusalaste koolituste haldamine ja organiseerimine, konsulteerimine töötervishoiu ja tööohutuse küsimustes

  • Tööõnnetuste ja juhtumite dokumenteerimine, analüüsimine, parendustegevuste tegemine

  • Tervisekontrollide haldamine ning tervisliku töökeskkonna arendamine

  • Scania tööohutuse-, tervishoiu- ja keskkonna poliitika rakendamine

  • Scania kriisipoliitika täiendamine ja täitmine

Ootused kandidaadile

  • Erialane haridus

  • Töökogemus töökeskkonna valdkonnas rohkem kui 5 aastat

  • Head teadmised ja orienteerumine EV töötervishoiu ja tööohutuse õigusaktides

  • Sisekoolituste tegemise kogemus

  • Väga hea eesti ja inglise keele oskus

  • B kat juhtimisõigus

  • Arvuti kasutamise oskus MS Office tavakasutaja tasemel

  • Hea suhtlemis- ja meeskonnatööoskus

  • Hea planeerimis-ja organiseerimisoskus

Pakume omalt poolt: toetavat ja koostööaldist meeskonda, pidevalt arenevat rahvusvahelist töökeskkonda, võimalust enesetäienduseks ja omapoolseks panustamiseks, töötamise võimalust kodukontoris, erinevad soodustused sportimisele ning tervise hoidmisele.

Tööpakkumise number
#688286

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. märts 2021
Kuulutus sisestati:
18. veebruar 2021

Scania on üks maailma juhtivaid raskeveoki- ja bussitootjaid,olles esindatud rohkem kui sajas riigis. Scania Eesti AS tegeleb uute ja kasutatud Scania veokite ning busside müügi, hoolduse ja remondiga. Oma 28 tegevusaasta jooksul oleme rajanud Eestit katva müügi- ja teenindusvõrgu osakondadega Tallinnas, Saue, Tartus, Pärnus ja Rakveres. Ettevõttes töötab 150 inimest.

Vaata rohkem