Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #669948

Töökeskkonnaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 1. oktoober 2020
Kuulutus aegub:30. oktoober 2020

Töö kirjeldus

  • Töötervishoiu-, tööohutuse- ning keskkonnaalase tegevuse korraldamine, sh dokumentatsiooni haldamine;

  • ettevõtte riskianalüüside koostamine, analüüsimine ja tegevuskavade välja töötamine;

  • töötajate tööohutusalane informeerimine, juhendamine, nõustamine ja järelevalve korraldamine, sh objektidel;

  • töötajate tervisekontrolli ja ametialastele koolitustele suunamine;

  • töötamine standarditega ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001. Sise- ja välisauditite korraldamine ja läbiviimine.

Ootused kandidaadile

  • Eelnev töökogemus töökeskkonnaspetsialistina vähemalt 3 aastat;

  • töökeskkonnaspetsialisti pädevus ja teadmised erialasest seadusandlusest ja normatiividest ning ehitusvaldkonda puudutavatest õigusaktidest ja standarditest;

  • eesti keele oskus kõrgtasemel, vene keele oskus suhtlustasemel;

  • hea arvuti kasutamise oskus;

  • hea enesekehtestamise oskus;

  • hea enese- ja ajajuhtimise ning meeskonnatöö oskus.

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja vastutusrikast tööd;

  • arengu- ja enesetäiendamise võimalusi;

  • sportimisvõimalusi ja toredaid ühisüritusi.

Tööpakkumise number
#669948

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
1. oktoober 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem