Töökeskkonnaspetsialist

EOLANE TALLINN AS

Tööpakkumise number

570700

EOLANE TALLINN AS töökeskkonnaspetsialist

Töö kirjeldus

• Sa tuvastad töökohal esinevaid ohtusid, kontrollid ja hindad töökeskkonda, seadmeid ja nende nõuetele vastavust
• Osaled töötlusprotsesside ja protseduuride väljatöötamisel ja rakendamisel, mis aitavad kaitsta töötajaid potentsiaalselt ohtlike olukordade eest
• Uurid tööõnnetusi, mittevastavusi ja vahejuhtumeid, et tuvastada nende algpõhjused ja leida lahendusi, kuidas neid tulevikus ära hoida
• Jälgid ja analüüsid pidevalt töökeskkonna tingimusi, et ennetada töötajate, ettevõtte vara ja külastajate kahjustamist
• Edendad tervislikke eluviise ja rohelise mõtlemist
• Planeerid ja viid läbi koolitusi vastavalt ettevõtte protseduuridele ja juhistele, et tõsta töötajate pädevusi ja oskusi

Nõudmised kandidaadile

• Head teadmised tööohutsue ja töötervishoiu kohta.
• Baasteadmised ISO kohta (ISO9001; ISO14001; OHSAS 18001/ISO45001);
• MS Office kasutamise oskus
• Head teadmised dokumendihaldusest
• Oled sarnasel positsioonil töötanud vähemalt 2 aastat
• Siseauditi kogemus
• Koolituskogemus
Sul on järgmised oskused
• Oskad suhelda erinevate inimsetega ja ettevõtte erinevate osakondadega
• Oskad lahendada effektiivselt probleeme
• Hea eesti-, vene- ja inglise keele oskus
• Oskus analüüsida ja teha tööd iseseisvalt

Ettevõte pakub

Sa sobid meie meeskonda, kui:

• Kui hindad teisi inimesi ja väärtustad neid
• Oskad kuulata ja mõista inimeste vajadusi
• Suudad tegeleda samal ajal mitme erineva teemaga
• Oskad kiiresti ja adekvaatselt reageerida erinevatele olukordadele
• Oled aktiivne ja võimeline ka pingelisel ajal kinni pidama tähtaegadest
• Sul on hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus
• Oled positiivse hoiakuga

Pakume sulle võimalust töötada ja areneda rahvusvahelises ettevõttes. Osaleda otsuste tegemisel ja kuuluda sõbralikku töökollektiivi. Kaasaegseid ja mugavaid töötingimusi vastvalminud moodsas tehases.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. jaanuar 2019
Kuulutus sisestati:
6. detsember 2018
Soovin kandideerida

Eolane Tallinn AS on 1975.aastal loodud juhtiva Prantsuse päritolu tööstuselektroonika arendamise ja valmistamise teenuse pakkuja éolane kontserni allüksus. Tallinna allüksus on loodud 1992.aastal ja on olnud oma valdkonna teerajaja ning aastaid Eesti suurim eksportija. Ettevõttes éolane Tallinn töötab 500 kõrgelt kvalifitseeritud spetsialisti ning koos ollakse valmistumas uueks kasvuks.

Vaatan ettevõtte profiili