Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127034

Töökeskkonnaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu tööülesanneteks on:
- Töökeskkonna, tööohutus- ja tuleohutusalase dokumentatsiooni haldamine (sh juhendite koostamine ja uuendamine),
- Tööohutusalane esmane ja täiendav juhendamine. Töökohal tööohutusalase instrueerimise ja väljaõppe korraldamine,
- Töökeskkonna sisekontrolli teostamine ning teostatud sisekontrolli aruannete koostamine ja analüüsimine,
- Töötervishoiukontrolli korraldamine,
- Riskianalüüsiga seotud toimingute teostamine (töökeskkonna mõõtmiste teostamine, ohtude selgitamine, riskianalüüsi koostamine),
- Isikukaitsevahendite tellimine, jagamine ja registreerimine.

Ootused kandidaadile

Just Sinust võib saada meie meeskonna liige, kui

  • Sul on kesk-eri või kõrgem haridus;
  • Sa oskad kasutada Office (Word, Excel) programme, Outlook´i (e-mail ja kalendrit);
  • Sa oled töötanud töökeskkonnaga seotud ametikohtadel;
  • Sul on teadmised ja oskused kaasaegsest ärisuhtlemisest;
  • Sul on väga hea eesti keele suuline ja kirjalik oskus;
  • Sul on vene keele oskus suhtlustasandil.

Töötades Saku Metallis on Sul võimalus saada konkurentsivõimelist töötasu, oled asja- ja ajakohaselt koolitatud, saad tuge sõbralikust meeskonnast ning omad parimaid kaasaegseid töövahendeid.

Tööpakkumise number
#127034