Värsked tööpakkumised

Töökeskkonnaspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 187286

Tööpakkumise number

187286

Töö kirjeldus

Otsime oma kollektiivi töökeskkonnaspetsialisti, kelle peamisteks tööülesanneteks on:
• töökeskkonna sisekontrolli koordineerimine ja läbiviimine;
• töökeskkonna riskianalüüside teostamine ja nende põhjal tegevuskavade koostamine ohutu töökeskkonna tagamiseks;
• töötajate tööohutusalase juhendamise ja väljaõppe korraldamine ja läbiviimine;
• töötajate tervisekontrolli korraldamine;
• tööõnnetuste uurimine ja raportite koostamine;
• töökeskkonnaalase dokumentatsiooni korrashoid ja uuendamine.

Nõudmised kandidaadile

Oled oodatud kandideerima, kui:
• tunned töötervishoidu ja tööohutust reguleerivaid õigusakte;
• Sul on varasem töökogemus tööohutuse valdkonnas (soovitavalt tootmisettevõttes) ja oled läbinud töökeskkonnaalase koolituse;
• oled väga hea suhtleja, korrektne, kohusetundlik, initsiatiivikas, iseseisev, hea organiseerimisvõime ja tehnilise taibuga;
• valdad eesti keelt kõrgtasemel ja vene keelt suhtlustasemel, kasuks tuleb ka inglise või saksa keele oskus.

Omalt poolt pakume Sulle mitmekesist tööd rahvusvahelises kollektiivis, häid töötingimusi ning võimalust anda oma panus meie pidevalt areneva ettevõtte 460 töötajale turvalise töökeskkonna tagamisel.

Lisainfo

Töökoht asub Kuusalu vallas (ca 40 km Tallinnast).

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. detsember 2009
Kuulutus sisestati:
18. november 2009

OÜ Balti Spoon on üks maailma juhtivaid kasespooni tootjaid. Lisaks kasespoonile valmistame spooni ka teistest puuliikidest nagu pöök, tamm, vaher, mänd, lepp, saar, kirss jne. Meie tehases Kuusalu lähedal Kupu külas töötab ligi 460 töötajat.