Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #33454

TÖÖKESKKONNA TÖÖHÜGIEENIK

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* nõustamine töötervishoiu , tööhügieeni ja ergonoomika küsimustes
* järelevalve teostamine töötajate tervist mõjutada võivate tööülesannete üle
* kutserehabilitatsiooni edendamine

Lisainformatsioon töö kohta:

Nõudmised kandidaadile

Nőuded kandidaatidele:

* kõrgem eriharidus
* mõõtelabori kvaliteedisüsteemi tundmine
* riskianalüüsi valdamine

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

* motiveerivat ja arendavat tööd
* vőimalust eneseteostuseks töö kaudu
* vajadusel vőimaldame väljaőpet Töötervishoiukeskuse poolt korraldatavatel
töötervishoiuarstide kursusel

Tööpakkumise number
#33454

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. august 2004
Kuulutus sisestati:
10. august 2004

2000. a loodud SA Pärnu Haigla on kiiresti arenev tervishoiuorganisatsioon, mille eesmärgiks on pakkuda professionaalseimat teenust Lääne-Eesti piirkonnas. 2004. a lõpul valmib Pärnus Eesti moodsaim tervishoiuasutus - Pärnu Haigla.
2004. a juulikuu seisuga töötab Pärnu Haiglas 880 töötajat, kellest 155 on arstid.

Vaata rohkem