Värsked tööpakkumised

Töökeskkonna spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 28297

Tööpakkumise number

28297

Töö kirjeldus

Vastutusvaldkonnad:
·Töökeskkonna riskianalüüsi läbiviimine
·Tööohutuse ja töötervishoiu olukorra analüüs
·Töötingimuste jälgimine
·Töötajate tervisekontrolli koordineerimine ja aruandlus
·Esmaabivahendite tellimine ja väljastamine, vastav aruandlus
·Töökeskkonnaalase info koordineerimine ja edastamine töötajatele

Nõudmised kandidaadile

Eduka kandideerimise tagavad:
·Erialane haridus ja/või töökeskkonnaalase koolituse läbimise tunnistus
·Suhtlemisoskus, soov töötada inimestega
·Töökeskkonnaalase seadusandluse tundmine
·Arvuti kasutamise oskus (tekstitöötlus, tabelarvutus)
·Kohusetunne, sobivus meeskonnatööks

Ettevõte pakub

Huvitavat tööd meeldivas kollektiivis
Arenemisvõimalust

Lisainfo

Töö sisu tuleneb EV töökeskonna- ja töötervishoiualastest seadustest ja kohustustest tööandjale. Kuna pakume töökoormust 10-15 tundi nädalas, saab kandideerimisel eelistuse inimene, kes teeb samalaadset tööd mõnes muus ettevõttes

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. märts 2004
Kuulutus sisestati:
16. märts 2004

Tartu juhtivaid jaekaubandusfirmasid Tartu Tarbijate Kooperatiiv (TTK) arvestab oma ajalugu ligi saja aastasena. Praegu on Tartu Tarbijate Kooperatiivil 6 linnakauplust (5 neist Konsumi kaubamärgi, 1 A ja O kaubamärgi all) ning 14 maakauplust ühtekokku üle 350 töötajaga. TTK tütarettevõte on TTK Kinnisvara OÜ. TTK on ETK liige.