Värsked tööpakkumised

Töökeskkonna spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 23116

Tööpakkumise number

23116

Töö kirjeldus

Töökeskkonna riskianalüüsi läbiviimine
Tööohutuse ja töötervishoiu olukorra analüüs
Töötingimuste jälgimine
Ülikooli töötajate tervisekontrolli korra eelnõu väljatöötamine ja kaitsmine
Töötajate tervisekontrolli koordineerimine ja aruandlus
Eelarvete ja lepingute koostamine oma töölõigu piires
Esmaabivahendite tellimine ja väljastamine, vastav aruandlus
Töökeskkonnaalase info koordineerimine ja edastamine ülikooli töötajatele

Nõudmised kandidaadile

Kõrgharidus/Erialane keskeriharidus/Keskharidus ja töökeskkonnaalase koolituse läbimise tunnistus
Suhtlemisoskus, empaatiavõime, soov töötada inimestega
Eesti keele õigekirjaoskus, vene keel suhtlustasandil
Võime kirjutada/koostada ametialaseid tekste ja eelarveid
Töökeskkonnaalase seadusandluse tundmine
Arvuti kasutamise oskus (tekstitöötlus, tabelarvutus)
Kohusetunne, ausus, sobivus meeskonnatööks
Soov luua pikaajalist töösuhet

Ettevõte pakub

Stabiilset ametikohta avalik-õiguslikus organisatsioonis
Mitmekülgset ja arendavat tööd
Erialast koolitust
EV keskmist palka

Lisainfo

Töö sisu tuleneb EV töökeskonna- ja töötervishoiualastest seadustest ja kohustustest tööandjale. Kuna pakume töökoormust 16-20 tundi nädalas, saab kandideerimisel eelistuse inimene, kes teeb samalaadset tööd mõnes muus ettevõttes.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
25. august 2003
Kuulutus sisestati:
8. august 2003