Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #297656

Töökeskkkonna peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töötervishoiu ja tööohutusalase tegevuse juhtimine, koordineerimine ja kontroll,
sealhulgas:
Töökeskkonna ohutegurite hindamine ja riskide dokumenteerimine.
Töötajate tervisekontrollide ja vaktsineerimiste korraldamine.
Töötajate tööle vormistamine, nende tervishoiu- ja tööohutusalane juhendamine.
Tööõnnetuste ja kutsehaiguste uurimise ja registreerimise korraldamine.
Ohtlike jäätmete käitlemise koordineerimine.

Ootused kandidaadile

Erialane kõrg- või rakenduslik kõrgharidus
Töökogemus töötervishoiu ja tööohutuse valdkonnas
Töötervishoidu ja tööohutust reguleerivate õigusaktide hea tundmine
Püsivus, analüüsivõime, hea suhtlemis- ja koostööoskus, hea pingetaluvus, hea organiseerimisvõime, süsteemsus, meeskonnas töötamise võime.

Huvitavat pingelist tööd arenevas kollektiivis ja nüüdisaegses keskkonnas
Enesearendamise võimalusi

Lisainfo

B-kategooria autojuhilubade olemasolu, väga hea arvuti kasutusoskus (andmebaaside loomine ja -kasutamine), inglise ja vene keele oskus.

Tööleping saab olema tähtajaline, lapsehoolduspuhkuse ajaks

Tööpakkumise number
#297656

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või ametnik
Kuulutus aegub:
13. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
30. jaanuar 2013

Maaülikool on ainuke ülikool Eestis, mille õppe-ja teadustegevus hõlmab terviklikult eluks vajalike ressursside säästliku kasutamise ja elukeskkonna säilitamise

Vaata rohkem