Värsked tööpakkumised

Tööjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 93679

Tööpakkumise number

93679

Töö kirjeldus

Tööjuht on tegija, kelle ülesandeks on oma töölõigus ehitusobjektil korraldada, koordineerida ja kontrollida töid, tagada ja kontrollida alltöövõtjate ja tellijatega sõlmitud lepingute täitmist, ehituskvaliteeti, ehitustehnoloogiat ja tähtaegset tööde täitmist, samuti korraldada dokumentatsiooni koostamist, kogumist ja säilitamist.

Nõudmised kandidaadile

Edukal kandidaadil on
- soov ja valmisolek töötada ehitusplatsi meeskonnas;
- ehitusalane ettevalmistus ja ehitustööde juhtimise kogemus;
- hea suhtlemisoskus, sh läbirääkimiste oskus ja pingetaluvus.

Ettevõte pakub

Meie firmas ootab
- huvitav ja väljakutseid pakkuvat töö asjalikus meeskonnas,
- head ja kaasaegsed töötingimused,
- arenguvõimalus koos noorusliku ja aktiivse kollektiiviga,
- professionaalide tugi ja koostöö,
- töötulemustele vastav ja motiveeriv töötasu.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. märts 2007
Kuulutus sisestati:
31. jaanuar 2007
Brutopalk:
Alates 17000 EEK kuus

1991. aastal asutatud AS Linnaehitus on üks edukamaid Lõuna- Eesti ehitusfirmadest. Meie põhitegevus on ehituse ja projekteerimise peatöövõtu juhtimine ning kinnisvaraarendus. Oleme AS Eesti Ehituse tütarfirma Tartus ning meie käive 2006. aastal oli 539 mlj krooni. Seoses firma kasvuga ning tööde mahu suurenemisega kutsume oma meeskonda töökaid ja teotahtelisi kolleege.