Värsked tööpakkumised

Tööjuht metallitöötlemistsehhis

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 366049

Tööpakkumise number

366049

Töö kirjeldus

METALLITÖÖTLEMISTSEHHI TÖÖJUHI põhitööks on:
* keevitajate ning metallilõikepingi tööliste (kokku ca 20 inimest) igapäevase töö organiseerimine vastavalt kooskõlastatud tootmisplaanile
* vajalike materjalide ning abivahendite üle arvestuse pidamine
* toodete kvaliteedi kontrolli teostamine ning järelvalve erinevate toimingute üle
* töövahendite hoolduse ja korrashoiu tagamine koostöös hooldustehnikuga
* tööajaarvestuse pidamine
* üldise ohutuse jälgimine kõiki ohutusnõudeid täites
* osakonna töö optimeerimine, sh. ettepanekute esitamine toote konstruktsiooni muutmiseks parema kvaliteedi ja efektiivsuse saavutamiseks

Nõudmised kandidaadile

METALLITÖÖTLEMISTSEHHI TÖÖJUHT peab oskama oma tööd iseseisvalt planeerida ja olema valmis meeskonnatööks.
Tehniliselt taiplik, äärmiselt kohusetundlik, täpne, hoolikas, otsustus- ja vastutusvõimeline isik.
Eeldatavad isikuomadused on ruumiline kujutlusvõime, rahulikkus, õpivalmidus ja pingetaluvus.
Nõutav on juhtimisalane töökogemus, keevitusjooniste lugemisoskus.
Eesti ja vene keele oskus heal tasemel, inglise keel vähesel määral.

Töötades Bestnetis on Sul võimalus teha mitmekesist ja huvitavat tööd jõudsalt arenevas ettevõttes.
Antud töökoht asub Paldiski Tehnopargis äsja valminud tootmishoones Zincpoti territooriumil.
Pakume stabiilset töösuhet, mitmeid võimalusi arenemiseks ja eneseteostuseks.
Meil on kogemusi, mida jagada. Samuti sobivad meile Sinu kogemused, millest meeleldi õpiksime.
Toetav meeskond.

Lisainfo

Töökoht asub: Paldiskis, Harjumaal (Paldiski Tehnopark)

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. jaanuar 2015
Kuulutus sisestati:
5. jaanuar 2015

Aktsiaselts Bestnet asutati 1990 aasta 9.veebruaril. Esimene haagis valmistati sama aasta suvel Keila lähedal Leholas. Tänaseks on sõitnud üle 100 000 TIKI ja AKU kaubamärgiga haagise tehase väravast üheksa riigi teedele. 20 aasta olulisemad sündmused ning arengud on pikemalt kirjas alalõigus TIKI lugu.

Innovatsioon

TIKI on algusest peale paljude jaoks haagise sünonüüm. Meile tähendab see eelkõige pidevat väljakutset tootearendusele, et leida uusi tehnilisi ja disainilahendusi. TIKI valmistub juba täna klientide homseteks soovideks ja rahuoluks. Koostöös Tallinna Tehnikaülikooliga toimuvad rakendusuuringud uue põlvkonna tehnoloogiliseks väljaarendamiseks, eesmärgiga leida innovaatilisi lahendusi nii materjalidele kui ka tehnilistele konstruktsioonidele.

Tehnoloogia

Kaasaegne tootmine eeldab maailmatasemel tehnoloogiat. Bestneti hoonetes on üks kaasaegsemad metallitöö parke Eestis. 2009 aastas käivitus Bestneti tütarettevõte, Põhja-Euroopa kaasaegseim tsinkimistehas Paldiski Tsingitehas Zinkpot. Sellest hetkest peale on haagisekasutajal üks lisagarantii, sest oluline haagise kestvuse tegur tsinkimine on kontrollitav kogu protsessi jooksul.