Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #215043

TÖÖJUHATAJA

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- tootmisplaani täitmise juhtimine;
- töötajate töö operatiivne juhtimine;
- töötajate pidev teavitamine tootmisüksuse tootmissituatsioonist ja juhtkonna otsustest;
- tootmises kasutatava materjali jälgimine;
- vahetuse kvaliteediandmete kogumine ja analüüs;
- tööliste töödistsipliini, tööaja ohje;
- vahetuse raportide koostamine, vastavate töötajate teavitamine ning vajalike korrigeerivate meetmete elluviimine;
- vahetuse tööohutuse korraldamine.

Ootused kandidaadile

- töökogemus tootmisvaldkonnas, soovitavalt elektroonikas;
- heal tasemel vene, eesti keele, soovitav inglise keele oskus suhtlustasemel;
- kohanemisvõimelisus;
- proaktiivsus;
- kohusetundlikkus.

Ettevõte pakub

- tööd professionaalses ning rahvusvahelises meeskonnas;
- kaasaegset töökeskkonda;
- vahetustega tööd.

Tööpakkumise number
#215043
TÖÖJUHATAJA