Värsked tööpakkumised

Tööjõurendi müügijuhti

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 432027

Tööpakkumise number

432027

Töö kirjeldus

Eurobygg Finland Oy otsib oma meeskonda tööjõurendi müügijuhti.
Sinu tööülesanneteks on Rootsi turul uute klientide leidmine(ettevõtete leidmine, kes vajavad renditöölisi) ja olemasolevate klientide hoidmine.
Sinu töökoht on Tallinnas aga vastutad oma tootegrupi müügi eest Rootsis.
Suurem osa sinu tööst toimub telefoniga, klientidega suheldes.

Nõudmised kandidaadile

Oled aktiivne, koostöövõimeline, oskad suhelda telefoni teel.
Auahnus ja õpihimulisus on vältimatud kui tahad edasi jõuda.
Sul on hea rootsi keele oskus.
Suureks plussiks on B2B müügitöö alased teadmised ja kogemused.
Kui tundub et sinus on need omadused olemas, siis võta kiiresti ühendust.

Ettevõte pakub

Pakume enda poolt head põhipalka.
Kuna osa palgast tuleb boonustest, siis teenimise osas on ainult taevas laeks.

Lisainfo

Lisainfo +3725179229 eesti keel.
Lisainfo +358400369338 soome keel.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. august 2016
Kuulutus sisestati:
19. juuli 2016

Eurobygg Finland Oy-l on ehituskogemus Soomes alates aastast 2008. Sama kaua on Eurobygg Finland Oy tegelenud tööjõurendiga Soome turul. Ettevõtte tegevusvaldkondateks on projektijuhtimine, kortermajade renoveerimine, uusarendused ja tööjõurent Soomes.