Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #59310

Tööjaama tugiteenuste grupi juht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • IT lähitoe teenuste meeskonna igapäevane juhtimine
  • Osalemine keerukate või ebastandardsete teeninduspalvete lahendamisel
  • IT teenuste mudeli arendamine kompromissitu kvaliteediga kaasaegse IT tugiteenuse tagamiseks kasutajatele
  • Aruandlus plaanitu saavutamisest

Ootused kandidaadile

  • IT alane kõrgharidus ja/või pikemaajaline töökogemus IT teenindusorganisatsiooni-, tiimi- või projektijuhina
  • Teenindamise oskus ja soov
  • Inimeste motiveerimise oskus
  • Kiire mõtlemine ja tegutsemine, pingetaluvus
  • Heal tasemel suuline ja kirjalik eesti ja inglise keele oskus
  • Eeliseks on suulise vene ja soome keele oskus
  • Kasuks tuleb IT helpdeskiga seotud töökogemus
  • Kasuks tuleb Elcoteqis kasutatavate rakenduste, protsesside ja struktuuri tundmine

Ettevõte pakub

- Rahvusvahelist töökeskkonda ja kaasaegseid töötingimusi
- Väljakutseid pakkuvat, huvitavat ja pingelist tööd
- Töösuhte kindlust ja enesearendamise võimalusi
-Ametikohast koolitust

Tööpakkumise number
#59310