Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #697260

TÖÖDEVASTUVÕTJA-MEISTER

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

City Motors AS´i Lasnamäe esinduses saab tööd meister, kelle peamisteks tööülesanneteks on:

  • klientide nõustamine autode remondi- ja hooldustööde osas
  • autode remondi- ja hooldustööde planeerimine ja  vastuvõtmine
  • pakkumiste koostamine ja aktiivne müük

Igapäevatöö eeldab klientidega suhtlemist, korrektsust ning täpsust.

Ootused kandidaadile

  • autotehniline teadlikkus

  • suhtlemisvalmidus ja suhtlemisoskus

  • oma töövaldkonna juhtimis- ja enesekehtestamise oskus

  • hea eesti ja vene keele valdamine

  • pingetaluvus

  • täpsust ja kohusetunne oma töös

  • arvutikasutamise oskus

  • B-kategooria juhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

  • võimalust töötada edukas ja pidevalt arenevas ettevõttes

  • kaasaegset ja mugavat töökeskkonda

  • huvitavat tööd ja enesearenguvõimalusi

  • tulemustele orienteeritud töötasu

Tööpakkumise number
#697260

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. mai 2021
Kuulutus sisestati:
19. aprill 2021

City Motors AS on Renault, Dacia ja Nissani ametlik edasimüüja Eestis.

Vaata rohkem