Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #71191

Toodete kokkupanija (Soomes)

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töötaja teostab lihtsamaid töid elektroonikatööstuse tootmisprotsessis.

Ootused kandidaadile

Sinult ootame valmisolekut töötada 4-5 kuud Soomes, head soome keele oskust ning valmisolekut töötada kolmes vahetuses.

Eriti hindame:
- kiirust
- täpsust
- head silmanägemist
- head tähelepanuvôimet
- töö tegemise soov

Ettevõte pakub

-abi elukoha leidmisel
-soodsamat transporti kodukohast tööle ja tagasi
-häid töötingimusi
-Soome tasemele vastavat palka

Lisainfo

Töökoht asub- Soomes (Salos)

Tööpakkumise number
#71191