Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #730424

Töödejuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pika ajalooga korralik ettevõte pakub tööd korralikule inimesele. Erinevate avatäidete uste, akende ja väiksemate fassaadide mõõtmine, paigaldamine ja transport.  Tööde korraldaminne , organiseerimine  kvaliteedikontroll. Töö objektil ning kontoris.

Tööaeg E-R , L,P puhkame

Ootused kandidaadile

Ootame enda meeskonda asjalikku inimest, kes on ehituses hea ning kohusetundlik.

Kindlasti B, - kat. juhiload !

Pakume head töötasu. Häid töökaaslasi, liikuvat tööd, Kõike vajalikku hea töö tagamiseks - tööauto,  töövahendid, meeskond  jne.

Tööpakkumise number
#730424
Töödejuht