https://www.cvkeskus.ee/178858

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #178858

Töödejuhataja/meister teedeehitusel

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

tööliste juhtimine ja kontroll järgmistel töödel: killustikaluste ehitus, ääre- ja tänavakivide paigaldus


Ootused kandidaadile

Vähemalt aastane töökogemus meistri või töödejuhatajana teedeehitusobjektil
eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil
kohusetundlikkus
ausus


Ettevõte pakub

head meeskonda
kaasaegseid töövahendeid
töösuhet tähtajalise töölepingu alusel juuni- ja juulikuuks


Tööpakkumise number
#178858
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Töödejuhataja/meister teedeehitusel
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!