Värsked tööpakkumised

Töödejuhatajad (mähkimise ja metallitööde osakonda)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 30790

Tööpakkumise number

30790

Töö kirjeldus

• tootmistööde (rootorite mähkimine/metallitööd) operatiivne juhtimine
• tööde teostamise tähtaegadest ja kvaliteedist kinnipidamise jälgimine
• töö käigus tekkivate küsimuste lahendamine
• tööks vajaliku tööjõuressursi olemasolu jälgimine ja planeerimine
• dokumentide vormistamine ja pidev täpne aruandlus

Nõudmised kandidaadile

• kandidaadilt eeldame tehnilist haridust (mähkimise töödejuhataja)
• mehaanikaalast haridust, soovitavalt metallide töötlemise alal (metallitööde töödejuhataja)
• tööde operatiivse juhtimise kogemust
• planeerimisoskust
• arvuti kasutamise oskust
• väga head eesti keele, head vene ja soome keele oskust
• autojuhiloa olemasolu

• kandidaat peab olema hea tehnilise taibuga
• hea suhtleja
• kõrge stressitaluvusega
• võimeline juhtima ca 20 alluvat
• valmis meeskonnatööks ja vahetustes töötamiseks.

Kasuks tuleb:
• elektrimasinate tundmine ning inglise keele oskus (mähkimise töödejuhataja), • programmjuhtimis- ja metallitöötlemispinkidel töötamise ning stantsimise kogemus ning inglise keele oskus (metallitööde töödejuhataja).

• pakume huvitavat ja vastutusrikast tööd rahvusvahelises firmas
• kaasaegset töökeskkonda
• enesetäiendamise võimalust
• järjepidevust
• kindlat sissetulekut.

Töökoht asub Jüris.

Lisainfo

Sooviavaldus ja CV koos palgasooviga saata hiljemalt 04.06.2004.a. aadressil Aruküla tee 59, Jüri küla, Rae vald, 75301 Harjumaa või faksile 6801 710 või e-postile: riina.padar@ee.abb.com

Sooviavalduses palume ära märkida, kummale ametikohale kandideeritakse.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
4. juuni 2004
Kuulutus sisestati:
21. mai 2004

ABB AS kuulub rahvusvahelisse tehnoloogiagruppi ABB, mis teenindab infrastruktuuri-ja tööstusettevõtteid energeetika ja automaatika valdkonnas. ABB grupi ettevõtetes ligikaudu 100 riigis töötab 113 000 inimest. ABB alustas Eestis tegevust 1992.a, tänaseks töötab ettevõtte erinevates üksustes üle Eesti 500 inimest.