Töödejuhataja Viljandis

ISS EESTI AS

Tööpakkumise number

585623

ISS Eesti AS Töödejuhataja Viljandis

Töö kirjeldus

Sinu põhilisteks tööülesanneteks on kliendi objektil igapäevase teenuse osutamise korraldamine ja puhastusteenindajate juhendamine ning väljaõpe. Lisaks kuulub töödejuhataja ülesannete hulka töö kvaliteedi ja töötaja kontroll, objektiraamatute ja tööjuhendite koostamine, majandustulemuste jälgimine, töövahendite ja ainete planeerimine ning tellimine.


Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui omad arvutioskust tavakasutaja tasemel, valmisolekut põnevaks ja iseseisvaks tööks, eesti ja vene keele oskust suhtlustasemel. Tööülesannete täitmiseks on vajalik b- kategooria juhilubade olemasolu. Kasuks tuleb eelnev juhtimisalane töökogemus teenindusettevõttes.


Ettevõte pakub

Ettevõtte pakub Sulle motiveerivat ja konkurentsivõimelist töötasu, stabiilset, väljakutseid pakkuvat, huvitavat ja pingelist tööd rahvusvahelises organisatsioonis, korralikke töötingimusi ja töövahendeid (töötelefon, sülearvuti, ametiautot).


Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. aprill 2019
Kuulutus sisestati:
15. märts 2019
Soovin kandideerida

Töödejuhataja Viljandis


ISS EESTI AS

ISSi näol on tegu 1901. aastal Taanist alguse saanud ja tänaseks üle maailma kokku rohkem kui 70 riigis tegutseva ettevõttega, mille käive ulatub üle 10,7 miljardi euro ja kus töötab pea 500,000 inimest.
ISS Eesti AS on Eesti suurim ja jõudsalt kasvav kinnisvara haldamist, hooldamist ja erinevaid puhastusteenuseid pakkuv kontsern, kus täna töötab ligi 1700 inimest, kellest ca 250 on väiksema või suurema töövõime kaotusega.

Rohkem informatsiooni ISSi kohta meie kodulehelt www.iss.ee või Facebookist: https://www.facebook.com/isseesti/Vastutustundliku Ettevõtluse Indeks 2017Vaatan ettevõtte profiili