Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #289446

TÖÖDEJUHATAJA (VENTILATSIOON,KÜTE,JAHUTUS)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööde korraldamine objektidel üle kogu Eesti
Materjalide tellimine ja tarne korraldamine objektile
Suhtlemine Tellijatega

Ootused kandidaadile

eelnev töökogemus
eesti- ja vene keele oskus suhtlustasandil
B-kategooria juhiluba

Kasuks tuleb
ehituserialane ettevalmistus

Ettevõte pakub

Konkurentsivõimeline palk
sõbralik ja teotahteline töökollektiiv

Tööpakkumise number
#289446

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
18. november 2012
Kuulutus sisestati:
18. oktoober 2012
Lisainfo palga kohta:
Kokkuleppel

AS Comfort AE tegeleb ventilatsioonisüsteemide jahutuse ja küttesüsteemide ehituse ja installeerimisega kogu Eestis. Oleme aastatega kasvanud (netokäive 2 miljonit eurot) ja saavutanud kindla positsiooni ehitusturul. Alalisi töötajaid 21.Aastal 2012 avasime esinduse Tallinas.

Vaata rohkem