Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #178885

Töödejuhataja ventilatsiooni alal kruiisilaevadel

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööliste juhtimine ja kontroll
Tootmisprotsessi igapäevane juhtimine,planeerimine ja kontrollimine
Suhtlemine tellijatega
Osalemine läbirääkimistel
Aruandmine toimuvast juhatusele

Ootused kandidaadile

Vähemalt 2 aastane töökogemus töödejuhatajana laevadel ventilatsiooni alal (AC - ruumid)
Jooniste lugemise oskus
Soome keele oskus
Eesti keele oskus
Vastutustundlikus
Töökus ja hoolsus
Tuletöö - ning tööturvalisusekaarti olemasolu
Oma auto olemasolu

Ettevõte pakub

majutust
Konkurentsivõimelist töötasu
Kaasaegset töökeskonda ja töövahendeid

Lisainfo

Nõutav loetelu eelmistest firmadest kus töödatud töödejuhatajana ametikohal!
Palume mitte kandideerida inimestel kel puudub kogemus ventilatsioonitöödega laevadel!

Tööpakkumise number
#178885