Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #64851

Töödejuhataja

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Võtame tööle töödejuhataja ehitusobjekile Soomes. Tööülesandeks on suhtlemine peatöövõtjaga, täpsemate tööülesannete määramine ja pidev töökvaliteedi kontroll.

Ootused kandidaadile

  • ehitusalane kutseharidus;
  • töökogemus ehitusvaldkonnas töödejuhatajana;
  • jooniste lugemisoskus;
  • pingetaluvus, korrektsus, ausus ja kohusetunne;
  • soome keele oskus;

Ettevõte pakub

  • head töötasu ja kulude hüvitamist. Palk kokkuleppel;
  • elamist tööandja kulul;
  • vastutusrikast tööd arenevas rahvusvahelises ettevõttes;
  • pikaajalist töösuhet;

Lisainfo

Kui arvad, et oled sobiv kandidaat ja vastad nõudmistele, saada oma cv koos palgasooviga või külasta meie kodulehte, kust leiad kõik vajalikud kontaktid.

Tööpakkumise number
#64851