Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #631635

Töödejuhataja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanded

  • rööbasteede ehituse, remondi või hooldustööde teostamine Balti- ja Põhjamaades
  • brigaadi töö korraldamine ja juhendamine objektil vastavalt väljastatult töökäskudele

Nõudmised kandidaadile

Sobid meie meeskonda, kui

  • Sul on keskharidus või keskeriharidus
  • valdad eesti ja vene keelt
  • oled varem töötanud rööbasteede ehitusel
  • oled hea arvutikasutaja
  • omad B-kategooria juhtimisõigust

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume Sulle

  • püsivat ja vaheldusrikast tööd rahvusvahelises ettevõttes
  • väljaõpet oma ala parimate spetsialistide juhendamisel
  • sporditoetust ja regulaarset tervisekontrolli paketti
  • ühiseid ettevõtmisi töökaaslastega töövälisel ajal

Tööpakkumise number
#631635

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
13. detsember 2019

LEONHARD WEISS on Baltimaades ja Skandinaavias tegutsev pikaajalise kogemusega rööbasteede, teede ja elektrivõrkude projekteerimis-, ehitus- ja hooldusettevõte. Kuulume 1900. aastal loodud Saksa pereettevõtte LEONHARD WEISS gruppi ning oleme usaldusväärne partner meie töötajatele ja klientidele. Meie juhtpõhimõte on „Tundke rõõmu ehitamisest koos LEONHARD WEISSIGA“.

Vaata rohkem