Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #312450

Töödejuhataja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Koristusobjektide käivitamine, puhastustööde korraldamine, puhastusteenindajate juhendamine ja koolitamine, vakantsete kohtade täitmine, kontrolli teostamine, töö kvaliteedi eest vastutamine, infovahetus, kliendi pöördumiste lahendamine, objektide kaubaga varustamine, töötajate asendamine.

Ootused kandidaadile

aktiivsus
arvuti kasutamise oskus
ausus
auto kasutamise võimalus
autojuhilubade olemasolu
hea pingetaluvus
iseseisvus
organiseerimisvõime
suhtlemisoskus
valmidus meeskonnatööks
vastutustundlikkus

Ettevõte pakub

eneseteostust
kaasaegseid töötingimusi
mitmekesist tööd arenevas keskkonnas

Lisainfo

Töödejuhatajal on alluvaid ca 15. Kandideerijale peab meeldima puhtus! Antud töökoht sobib rohkem naisterahvale. Hiljem on võimalik tööle saada täiskohaga.

Tööpakkumise number
#312450

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. juuli 2013
Kuulutus sisestati:
28. juuni 2013

CVKeskus.ee klient

Kivester OÜ on kinnisvarahooldusega tegelev ettevõte.

Vaata rohkem