Värsked tööpakkumised

Töödejuhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 43492

Tööpakkumise number

43492

Töö kirjeldus

teedeehituses objekti planeerimine, juhtimine, majandamine
suhtlemine klientidega
töö käigus tekkivate küsimuste lahendamine
tööde käsitlemisel vajalike dokumentide ja aruannete vormistamine
tööks vajalike materjalide jälgimine ja planeerimine

Nõudmised kandidaadile

algatusvõime
arvuti kasutamise oskus
eesti ja vene keele oskus
ehituslik eriharidus
hea pingetaluvus
töökogemus antud valdkonnas

Ettevõte pakub

eneseteostust
karjäärivõimalust
tulemuspalka

Lisainfo

Pakkuda töödejuhataja ametit AS ASPI Tartu osakonnas ( teedeehitus ja vee-kanalisatsiooni välistrassid). Praegu objekt Võrus.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
8. mai 2005
Kuulutus sisestati:
8. aprill 2005

AS ASPI moodustati 1990. aastal,olles asutamisel üks erakapitalil põhinevaid teedeehitusfirmasid Eestis.2004a. oli netokäive ligikaudu 577milj.krooni ja keskmine töötajate arv firmas 273 inimest. Põhilised tegevusvaldkonnad on teedeehitus,-remondi ja korrashoiutööd ning platside ja väljakute ehitus ( mullatööd, alused,asfalteerimine,äärekivide ja tänavakivide paigaldamine;teekatete freesimine-stabiliseerimine);teede projekteerimine ja mullatööd; vesivarustus-ja kanalisatsioonitööd; haljastus;geodeesia ja raudtee-ehitusel aluste ja kommunikatsioonide ehitus,asfaltbetooni tootmine. Oleme rahvusvahelisi kvaliteedi- ja keskkonnakaitse sertifikaate ISO 9001 ja ISO 14001.