Värsked tööpakkumised

Töödejuhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 23992

Tööpakkumise number

23992

Töö kirjeldus

Elektriseadmete remondi ja hooldusbrigaadi igapäevatöö juhtimine

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
• A või Bklassi pädevustunnistuse omamist
• arvutioskust elementaartasemel

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
• kaasaegset töökeskkonda ja -vahendeid
• võimalusi ennast täiendada ja arendada

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. september 2003
Kuulutus sisestati:
17. september 2003

Siemens on 1847 aastal loodud rahvusvaheline ettevõte, mis tänapäeval on Euroopa suurim elektroonika- ja elektrotehnikakontsern. Siemens on esindatud 190 riigis ning rohkem kui 426 000 töötajaga üle kogu maailma. Siemens tegutseb telekommunikatsiooni ja infotehnoloogia, energeetika, tööstusautomaatika, transpordi ja meditsiinitehnika valdkonnas. Siemens AG käive kasvas eelmisel majandusaastal 84 miljardit euroni. Siemens alustas oma tegevust Eestis aastal 1994, 2001/2002 majandusaastal oli meie konsolideeritud käive 600 miljonit Eesti krooni ning töötajate arv kasvanud 343-ni. Siemens Gruppi Eestis kuuluvad AS Siemens, AS Siemens Electroservices ja Siemens Finantseeringute OÜ