Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #52035

Töödejuhataja

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

puhastusteenindajate töölevõtmine
puhastusteenindajate esmane väljaõpe ja pidev kontroll
puhastusteenindajate tööle vormistamine, lõpetamine, aruandlus
töövahendite hankimine ja tagamine
töökvaliteedi tagamine objektidel

töö Tartu linnas ja Tartumaal

Ootused kandidaadile

Ausus ja kohusetundlikus
Valmisolekut töötada õhtuti ja nädalavahetusel
pingetaluvust
head suhtlemisoskust
eesti ja vene keele valdamist
soovitav eelnev töökogemus puhastusteeninduse töödejuhtimises
autojuhiload ja isikliku auto kasutamisvõimalus

Ettevõte pakub

Tööle vastavat palka
koolitust ja väljaõpet
head meeskonda
huvitavat ja liikuvat tööd.

Tööpakkumise number
#52035

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. oktoober 2005
Kuulutus sisestati:
23. september 2005

OÜ Pesumati on 1993a loodud siseruumide puhastusteenustega, välisterritooriumite korrashoiuga ning hoonete tehnilise teenindamisega tegelev ettevõte. Meie kliendid on Eesti tuntud ettevõtted ja riigiasutused. Firmas töötab 200 inimest ja oleme esindatud kogu riigis.

Vaata rohkem