Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #142263

Töödejuhataja Tartu osakonda

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Madal- ja keskpingeliinide ehitamine ja hooldamine

Ootused kandidaadile

erialane kes-eri või kõrgharidus (elektrotehnika) või selle omandamine lõppjärgus
kuluteadlik ja tõsine töössesuhtumine
tehniliste jooniste lugemise oskus
tehniline taiplikkus
arvuti kasutamise oskust
võime stabiilselt ja tulemuslikult töötada pingelises olukorras
valmidus juhtida meeskondi
valmisolek töölähetusteks nii Eesti piires kui välismaal
B-kategooria juhilubade olemasolu

Kasuks tuleb varasem juhtimiskogemus, A-pädevus ja soome, vene ja inglise keele oskus ning E-kategooria juhiloa olemasolu

Ettevõte pakub

huvitavat ja mitmekülgset tööd
häid arenguvõimalusi professionaalses ja edumeelses meeskonnas
töötulemustest sõltuvat tasupaketti

Lisainfo

Lisateavet saab telefonil +372 509 3591 Andrus Reinmann

Tööpakkumise number
#142263

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. märts 2008
Kuulutus sisestati:
26. veebruar 2008

Empower on Soome ja Baltimaade üks suuremaid energia- ja sideteenuseid pakkuvaid ettevõtteid. Meie klientideks on peamiselt energia-, side- ja tööstusettevõtted. Empoweril on kümmekond tegevuskohta Soomes, Eestis, Lätis, Leedus ja Venemaal. Käive moodustab umbes 161 mijonit eurot ja töötajaid on 2000, kellest 700 leiab rakendust Baltimaades.

Vaata rohkem