https://www.cvkeskus.ee/176258

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #176258

Töödejuhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda usaldusväärset töödejuhatajat, kellel on tõsine soov oma töökohal endast parim anda. Kui vaja, ei tohiks olla probleemiks ka ise kolimistööd teha.


Ootused kandidaadile

  • töökus
  • kohusetunne
  • soov anda endast parim
  • registreeritud FIEna või OÜna (vajadusel aitame alustada)


Ettevõte pakub

Pakume tulemustest sõltuvat palka.


Tööpakkumise number
#176258
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Töödejuhataja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!