Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #94868

Töödejuhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda rõõmsameelset ja optimistlikku Töödejuhatajat, kes

- Juhib igapäevaseid koristustöid objektidel
- Teostab hooldusjärelvalvet
- Otsib ja koolitab puhastusteenindajaid
- Tagab puhastusvahendite olemasolu objektidel
- Abistab ja nõustab kliente, tagamaks suurepärase koostöö
- Koostab igakuised tööajatabelid ja aruandluse
- On valmis töödeks õhtusel ajal

Ootused kandidaadile

Tulevane Töödejuhataja:

- On optimistlik ja rõõmsameelne naisterahvas, kes ei lase ennast heidutada esimestest tagasilöökidest
- Oskab organiseerida oma tööd ja suhelda inimestega
- Oskab kasutada arvutit elementaarsel tasemel
- Suhtleb vabalt eesti ja vene keeles
- Omab eelnevat juhtimiskogemust ja autojuhilube

Ettevõte pakub

- Tööd arenevas ettevõttes
- Võimalust oma tööaega ise reguleerida
- Sõbralikku ja toetavat meeskonda
- Ametiautot
- Autokompensatsiooni
- Ametitelefoni

Tööpakkumise number
#94868

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 90000 - 15000 €/kuus
Kuulutus aegub:
28. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
9. veebruar 2007

Tondi Puhastustööd OÜ on 1998 aastal asutatud puhastusteenuseid pakkuv ettevõtte.
Tondi Puhastustööde OÜ missiooniks on pakkuda kõrge kvaliteediga hooldus-ja puhastusteenust. Jättes oma puhastusmured meie kanda, jääb rohkem aega keskenduda oma põhitegevusele.

Vaata rohkem