Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #195676

Töödejuhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • puhastusteenindajate väljaõpe ja juhendamine;
  • puhastusteenindajate otsimine ja palkamine erinevatele objektidele;
  • igapäevaste hoolduskoritustööde korraldamine;
  • puhastusteenindajate töö organiseerimine ja kontrollimine;
  • kliendiga suhtlemine;
  • uute objektide käivitamine.

Ootused kandidaadile

  • eelnev edukas töökogemus puhastustööde korraldamisel vähemalt kaks (2) aastat;
  • hoolivus töö, klientide ja alluvate suhtes;
  • valmisolek pingeliseks ja iseseisvaks tööks, ka hilisõhtuti;
  • väga hea organiseerimisvõime;
  • oskus ja tahe suhelda;
  • eesti keele oskus suhtlustasandil (nii suuline, kui kirjalik);
  • vene keele oskus suhtlustasandil;
  • arvutioskus (teksti- ja tabelitöötlus);
  • juhtimiskogemus;
  • B-kategooria juhiload.

  • kindlat perspektiivikat töökohta kiiresti kasvava sõbralikult tegusas ja nooruslikus kollektiivis;
  • head tasu tulemusliku töö eest;
  • täiendkoolitusi;
  • toredat, noorusliku ja edukat kollektiivi.

Tööpakkumise number
#195676