Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #65990

Töödejuhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töödejuhataja töö sisuks on vahetuse töö operatiivne planeerimine ja juhtimine vastavalt tootmisplaanidele ja müügitellimustele. Töödejuhataja vastutab tähtaegadest kinnipidamise ja kvaliteedi eest. Töödejuhataja allub tootmisjuhile ning tema alluvuses ühes vahetuses töötab 10-15 töölist. Tehas töötab kahes vahetuses.
Kandideerimise eelduseks on eelnev esmatasandi juhtimiskogemus tootmisvaldkonnast. Kasuks tuleb puidutehnoloogia tundmine, suurtootmise kogemus ning eriharidus(puidutehnoloogia). Töö eeldab organiseerimisoskust ning soovi tegeleda puidu- ja mööblitööga.

Ootused kandidaadile

esmatasandi juhtimiskogemus tootmisvaldkonnast;
organiseerimisoskus;
kohusetundlikkus;
tahe töötada meeskonnaliikmena;
suhtlemisoskus.

Huvitavat ja pingelist tööd stabiilses ja elujõulises Eesti firmas;
Vastavalt töötulemustele korralikku motivatsioonipaketti;
Võimalust töötada uues ja kaasaegses tootmisettevõttes;
hea sisekliimaga töökeskkonda;

Tööpakkumise number
#65990

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
2. juuni 2006
Kuulutus sisestati:
2. mai 2006

1992.aastal loodud AS Sarkop on mööblit valmistanud 13 aastat ning on üks suurimaid sisekujundusprojektide alusel mööblit tootvaid ettevõtteid Eestis. Sarkop valmistab kaasaegseid sisustulahendusi ja tellimusmööblit peamiselt ühiskondlikele asutustele pankadele, hotellidele, restoranidele, büroodele, kauplustele, laboratooriumidele ja muuseumidele. Lahendustes viiakse erinevate kõrgekvaliteediliste materjliade poolt pakutavad võimalused kokku nõudlike tellijate soovide ja vajadustega. Organisatsioonis töötab hetkel 65 inimest. Ettevõtte käive 2005.aastal oli 60,9 miljonit krooni.Ettevõte asub Tallinnas. Lisainfo Internetis: www.sarkop.com

Vaata rohkem