Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #189047

Töödejuhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Tootmisplaani täitmise juhtimine
  • Tööjõuvajaduse planeerimine
  • Töötajate töö operatiivne juhtimine
  • Tootmisprotsessis kasutatava materjalikasutuse jälgimine
  • Vahetuse kvaliteediandmete kogumine ja analüüs
  • Vahetuse raportite koostamine, vastavate töötajate teavitamine ning vajalike korrigeerivate meetmete elluviimine
  • Vahetuse tööohutuse korraldamine

Ootused kandidaadile

  • Kõrgharidus (soovitavalt tehniline)
  • Varasem tootmisettevõttes töötamise kogemus, soovitavalt elektroonikaettevõttes
  • Vene-, ja eesti keele oskus; soovitav inglise keele oskus
  • Kohanemisvõimelisus

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja pingelist tööd
  • Rahvusvahelist töökeskkonda
  • Kaasaegseid töötingimusi
Töö on vahetustega, ka öösel 24/7

Lisainfo

Kasuks tuleb:

  • Varasem edukas tootmisettevõttes töödejuhatajana töötamise kogemus

Tööpakkumise number
#189047