Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #67007

Töödejuhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • elektrienergia arvestus- ja mõõteseadmete kontrollimise, paigaldamise, vahetamise, hooldamise ja rikete kõrvaldamine korraldamine
  • mõõteskeemide õigsuse kontrollimise korraldamine
  • liitumispunkti andmike koostamise ja olukorra fikseerimise aktide koostamise korraldamine
  • kontrollnäitude fikseerimise korraldamine

Ootused kandidaadile

  • elektrialane kesk-eriharidus
  • elektrialane töökogemus vähemalt üks aasta
  • B-pädevustunnistus
  • eesti keele oskus kõrgtasemel
  • vene keele oskus suhtlustasemel
  • B-kategooria juhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

  • vastutusrikast ja huvitavat tööd
  • kaasaegset töökeskkonda
  • ametialast täiendkoolitust

Tööpakkumise number
#67007

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
25. mai 2006
Kuulutus sisestati:
11. mai 2006

Osaühing Jaotusvõrk on Eesti Energia kontserni kuuluv äriühing, mille ülekandeliinid varustavad elektrienergiaga ligi 90% Eesti elanikest ja ettevõtetest.

Vaata rohkem