Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57343

Töödejuhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töödejuhataja korraldab:

  • elektrienergia arvestus- ja mõõteseadmete kontrollimist, paigaldamist, hooldamist, vahetamist, rikete kõrvaldamist
  • mõõteskeemide õigsuse kontrollimist
  • liitumispunkti andmike koostamist
  • olukorra fikseerimise aktide koostamist
  • kontrollnäitude fikseerimist

Ootused kandidaadile

  • elektrialane kesk-eriharidus
  • vähemalt aastane elektrialase töö kogemus
  • B kategooria juhiluba
  • eesti keele oskus kõrgtasemel, vene keele oskus suhtlustasemel
  • B-pädevustunnistus

Ettevõte pakub

  • vastutusrikast ja huvitavat tööd
  • kaasaegset töökeskkonda
  • ametialast täiendkoolitust

Tööpakkumise number
#57343