Värsked tööpakkumised

Töödejuhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 186631

Tööpakkumise number

186631

Töö kirjeldus

* lepingulistel objektidel hooldus- ning puhastusteenuse korraldamine
* alluvate töökeskkonna oganiseerimine, nende töö juhendamine, koolitamine, tööohutusalane instrueerimine, töö järelevalve ja asendamiste organiseerimine
* teenindatavate objektide materialidega varustamise korraldamine
* teenuste osutamiseks vajalike alltöövõttude korraldamine
* teenuste müük, kliendisuhete loomine, hoidmine ja arendamine.

Nõudmised kandidaadile

* kinnisvara-alased teadmised
* töökogemus antud valdkonnas
* hea organiseerimisvõime
* väga head suhtlemis- ja läbirääkimisoskused
* valmisolek iseseisvaks tööks
* kohusetundlikkus, täpsus, korrektsus
* lojaalsus ettevõttele
* müügioskus
* arvuti kasutamise oskus
* B-kategooria juhiluba
* hea eesti ja vene keele oskus

Ettevõte pakub

* kaasaegset töökeskkonda
* karjäärivõimalust
* konkurentsivõimelist töötasu
* meeldivat kollektiivi
* paindlikku tööaega

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
27. november 2009
Kuulutus sisestati:
4. november 2009

Osaühing Kinnisvarateenindus (endine OÜ Pesumati) on kodumaisel kapitalil baseeruv kinnisvara haldus ja -hooldusettevõte, mis on teenuseid pakkunud juba alates 1993. aastast. Tänaseks oleme laiendanud nii oma teenuste ringi kui ka tegutsemispiirkonda – pakume puhastus- ja koristusteenust, välisterritooriumide hooldust, hoonete insener-tehniliste võrkude teenindamist ja haljastuse hooldust ning rajamist. Ühesõnaga kõiki teenuseid, mida hoonete omanikud ja valdajad vajavad oma kinnisvara korrashoiul.