Värsked tööpakkumised

Töödejuhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 115654

Tööpakkumise number

115654

Töö kirjeldus

Töödejuhataja planeerib ja korraldab ettevõtte tööpiirkonna või hooldusobjekti teehoiu- ja heakorratöid kindlustades lepinguliste kohustuste ja tellimustööde kvaliteetse ja õigeaegse täitmise.

Nõudmised kandidaadile

Hea kandidaat omab rakenduslikku või kõrgemat haridust (soovitavalt teede-ehituse erialal) ja eelnevat inimeste juhtimise ning tööde organiseerimise kogemust, suhtleb vabalt eesti ja vene keeles, omab autojuhilube ja on valmis töötama ka öisel ajal.

Pakume huvitavat ja vastutusrikast tööd, võimalust töötada vahetustega, head tasu tulemusliku töö eest, koolitusvõimalusi ning loomulikult palju toredaid ja tublisid töökaaslasi!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
2. august 2007
Kuulutus sisestati:
12. juuli 2007

Aktsiaselts Jaakson & KO on 1992. aastal asutatud ettevõte, mille tegevusaladeks on teede ja haljasalade hooldus.