Värsked tööpakkumised

Töödejuhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 363023

Tööpakkumise number

363023

Töö kirjeldus

Töökeskuse töötajatele töökorralduste andmine ja tööülesannete teostamise kontroll .
Plaanitäitmise ja kvaliteedi tagamine juhtides parimal moel olemasolevat ressurssi.
Aruannete ja raportite koostamine progressist.
Materjalide ja pooltoodete logistika organiseerimine töökohtadel.
Koostöö teiste töökeskuste ja osakondadega, eesmärgiga aidata kaasa ettevõtte ärieesmärkide täitmisele ja teiste üksuste ning kliendtide rahulolu tagamisele.

Nõudmised kandidaadile

Omad vähemalt erialast kesk-eri haridust
Omad vähemalt 3- aastast metallitöö kogemust ja juhtimiskogemust. masinaehituses
Arvuti tundmine: Word, Excel, Outlook, soovitav MS Project. Kasuks tuleb tootmisjuhtimistarkvara Navision, Acapta, SAP vmt. töötamise kogemus.
Valdad vene keelt . eesti ja Inglise keele oskus tuleb kasuks.
Omad algatus- ja organiseerimisvõimet, oled koostööaldis, uuendustele avatud, põhimõttekindel, eesmärgi täitmisele suunatud.
Oled suure pingetaluvusega ja omad tahtmist pakutavat tööd vastutustundlikult teha .
Kasuks tulevad teadmised ISO 9001 kvaliteedisüsteemist

Pakume võimalust töötada edukas ning huvitavas valdkonnas tegutsevas metallitootmise ettevõttes.
Sind ootab avatud ning uuendustele orienteeritud meeskond.
Kvaliteetse töö eest vääriline tasu ja motiveeriv kompensatsioonipakett.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. detsember 2014
Kuulutus sisestati:
21. november 2014

AS E-Profiil on 1997. aastal asutatud Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis valmistab suuri metallkonstruktsioone ning seadmeid nafta- ja gaasitööstuse jaoks. Ettevõte on viimastel aastatel tugevasti kasvanud, meil töötab 248 inimest, neist 150 tootmises. Ettevõtte eesmärgiks on tõusta oma valdkonna tipptegijaks