Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #55027

Töödejuhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööde koordineerimine, detailide komplekteerimine

Ootused kandidaadile

-kesk-eri haridus (tootmistehniline, mehaanika eriala)
-jooniste lugemise oskus
-soov töötada tootmisettevõttes
-oskus iseseisvalt töötada, energilisus, suhtlemisoskus, täpsus

Ettevõte pakub

*professionaalset meeskonda
*konkurentsivõimelist töötsu

Lisainfo

Asukoht: Valdeku 109D, Tallinn
Telefon: 6585813
Tööleasumise aeg: kokkuleppel
Töö tüüp: täistööaeg

Tööpakkumise number
#55027