Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #28391

Töödejuhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • tootmise igapäevase töö organiseerimine erinevate tootmislõikude osas
  • tööprotsesside sujuva kulgemise tagamine
  • läbi inimeste motiveerimise kvaliteetsete ja tähtajaliste tulemuste tagamine

Ootused kandidaadile

  • eelnev juhtimiskogemus (keskmiselt 50 inimest)
  • vähemalt kesk-erihariduse olemasolu
  • arvuti kasutamise oskus igapäevase arvutikasutaja tasemel
  • hea suhtleja, iseseisev, vastutustundega mõtlev inimene
  • vene ja soome keele oskus suhtlustasemel
  • soovituslik vanus 29-40

Ettevõte pakub

  • stabiilset töökohta rahvusvahelises ettevõttes
  • kaasaegset töökeskkonda
  • väljakutseterikast tööd
  • otsustusõigust
  • motiveerivat töötasu

Lisainfo

Töökoht hakkab asuma Tallinnas, Männikul, Dzingli hotelli lähistel.

Tööpakkumise number
#28391